Popis pozice

Na projekty pro automatizaci hledáme full-stack JS vývojáře s vášní právě pro automatizaci a kreativní řešení. Budete pracovat pro interní i klientské projekty. Můžete pracovat z naší kanceláře nebo přímo od našeho klienta, ale i remote.

Co od vás očekáváme

  • Vývoj inovativních řešení zaměřených především na efektivitu a modernizaci IT
  • Vytváříte aplikace pro podporu obchodních požadavků a projektů
  • Vývoj, údržba a dokumentace front-end řešení
  • Píšete testovatelný a efektivní kód
  • Návrh a provádění zkoušek
  • Hledáte oblasti pro neustálé zlepšování
  • Působíte jako konzultant v probíhajících projektech

Dovednosti

  • Javascript - aktuální projekt je v MeteorJS, ale do toho se dostanete
  • Node.JS back-end
  • MongoDB
  • Framework CSS, HTML a Bootstrap
  • Řízení verzí pomocí Git
  • Návrhové vzory a jednotkové testy
  • Technická  angličtina
  • Z důvodu práce pro klienta, kde komunikace probíhá v češtině, potřebujeme ČJ/SJ
  • Silné analytické dovednosti
  • Schopnost vést dokumentaci
  • Vítaný je přesah do Pythonu a zkušenost s BlazeJS

Aktuální projekt probíhá v MeteorJS, ale do toho se dostanete;)

Co nabízíme a jak fungujeme

  • Být součástí firmy pracující na externích a interních projektech s podporou týmu a benefity, i když můžete pracovat vzdáleně, u nás, nebo být v kanceláři klienta.
  • Práci na IČO i HPP
  • Rozvoj díky různým projektům
  • Vyhrazený rozpočet na školení a certifikace
  • Práce s mezinárodním týmem
  • Přátelské prostředí v moderních kancelářích
  • 25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na MHD, příspěvek na životní pojištění
  • HO
  • dárky na narozeniny a výročí
  • Konkurenční plat
  • Obvykle pracujeme v naší kanceláři v Praze - Podolí, ale někteří naši kolegové pracují vzdáleně, nebo u klienta. Všichni naši kolegové jsou v kanceláři vždy vítáni.
  • Snažíme se být nejen firmou, ale také rodinou. To znamená, že pracujeme transparentně.
  • Staráme se o své zaměstnance a kontaktory.
  • Podporujeme rozdílné názory a nebojíme se svůj názor sdílet nebo klást otázky.