Popis pozice

Jedná se o projekt pro korporátní společnost - a tak je ideální, pokud už jste v takovém prostředí pracovali, a víte, jak to funguje, a jak je potřeba komunikovat a s čím počítat.

Na čem budeš pracovat

  • Budeš mít na starosti údržbu a rozvoj web services postavených na platformě .NET/SQL Server, které jsou součástí webového portálu síťových služeb pro firemní zákazníky Telco společnosti.

Pracovní náplň

  • Vývoj SOAP web services postavených na platformě .NET/SQL Server.
  • Budeš zpracovávat BRDs (business requests), analyzovat je v rámci týmu pod vedením projektového managera a implementovat jednotlivé F-REQs.
  • Budeš připravovat definice API podle nových požadavků a psát databázové dotazy pro získání dat pro ně.
  • Dostaneš podporu v rámci denních stand-up meetingů a budeš se účastnit porad v rámci týmu i v rámci různých oddělení.

Jaké zkušenosti jsou potřeba?

  • NET/C#, T-SQL, SOAP web services, TFS nebo Git. (SQL na úrovni stavby procedur)
  • Dobrá komunikace (převážně v ČJ)

Co za to?

  • Rozvoj díky různým projektům
  • Vyhrazený rozpočet na školení a certifikace
  • Práce s mezinárodním týmem
  • Přátelské prostředí v moderních kancelářích
  • 25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na životní pojištění
  • Práce na dálku, home-office
  • Dárky na narozeniny a výročí
  • Konkurenční plat